księgi przychodów i rozchodów

 

 

 

 

Księgowość KPiR Poznań - Księga Przychodów i Rozchodów

 

KPiR

            Podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPiR) to dogodna forma prowadzenia księgowości przeznaczona dla osób fizycznych, spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, których przychody nie przekroczyły kwoty 4 784 400zł.

Poprzez rozsądne gospodarowanie przychodami i kosztami księgi przychodów i rozchodów pozwalają efektywnie wpływać na wysokość płaconych podatków. Dlatego KPiR to najlepszy wybór dla małych podatników.

            Księgi przychodów i rozchodów prowadzone przez Biuro Rachunkowe Calculonis to pewność, wygoda i bezpieczeństwo.

Powierzając nam prowadzenie księgi przychodów i rozchodów zyskujesz bezpieczeństwo i pewność rzetelnie wykonanej pracy, a jednocześnie spokój i cenny czas gdyż Biuro reprezentuje Ciebie przed organami państwowymi jak ZUS czy Urząd Skarbowy na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

            Dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb obsługa księgowa sprawi, że spokojnie zajmiesz się tym, co naprawdę ważne - rozwijaniem swojego biznesu.

 

KPiR księgowość Poznań

 

       Biuro rzetelnie prowadzi  księgę przychodów i rozchodów oraz wszelkie ewidencje oraz rejestry jak:

-    Ewidencja środków trwałych

-    Ewidencja wyposażenia

-    Ewidencja przebiegu pojazdu i kosztów eksploatacji samochodu

-    Rejestry VAT sprzedaży i zakupu

-    Rejestry VAT WDT i WNT

 

a jednocześnie w ramach opłaty za prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów:

    -    zapewnia obsługę kontroli skarbowych

    -    reprezentuje Ciebie przed organami państwowymi

Oprócz obsługi kontroli skarbowych i reprezentacji przed organami państwowymi w ramach KPiR biuro wyjaśnia za Ciebie sprawy, sporządza deklaracje i  prowadzi dokumentację podatkową oraz ubezpieczeniową, podpisuje i dostarcza do  Urzędu Skarbowego i ZUS dokumenty podatkowe i ubezpieczeniowe oraz prowadzi korespondencję z tymi instytucjami.

 

    KPiR w Biurze Rachunkowym Calculonis to również:

-bezpłatne rozliczenie roczne Twoich dochodów (PIT)

-bezpłatną pomoc przy sporządzaniu umów cywilnoprawnych (umowa zlecenie, umowa o dzieło)

-bezpłatne sporządzenie deklaracji rocznych z tytułu zawartych umów cywilnoprawnych (PIT-4R, PIT-8B)

-bezpłatne sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE

-bezpłatne sporządzanie i prowadzenie dokumentacji ZUS właściciela

-bezpłatną pomoc przy sporządzaniu innych pism, umów

-możliwość przesyłania dokumentów pocztą elektroniczną

-możliwość bezpłatnego odbioru dokumentacji na terenie miasta Poznań

-bezpłatna pomoc w optymalizacji podatków, wyborze metody rozliczeń VAT, metody wpłacania zaliczek na podatek dochodowy

-bezpłatna pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z otwarciem firmy.

Biuro służy bezpłatną poradą, instruuje gdy potrzebna jest pomoc, pomoże Tobie wybrać dogodną metodę rozliczeń VAT oraz metodę wpłacania zaliczek na podatek dochodowy, podpowie co bardziej Tobie się opłaca, pomoże zoptymalizować podatki, podpowie jak korzystnie się rozliczyć.

Możesz oczywiście sam dokładać wszelkich starań by księga oraz wszelkie prace były należycie i terminowo wykonane i być pozytywnej myśli, że nie przyjdzie do Ciebie kontrola z Urzędu Skarbowego, ale czy na pewno nie będziesz się stresował? Czy czas, który stracisz nie lepiej byłoby zainwestować w rozwój Twojego biznesu a pracę nad księgą powierzyć księgowemu?

Możesz poczuć się bezpiecznie zlecając pracę nad KPiR nam lub  sam prowadzić księgę przychodów i rozchodów próbując rozwiać nękające Cię wątpliwości. Wybór należy do Ciebie.

KPiR Księgi przychodów i Rozchodów Poznań

BIURO RACHUNKOWE POZNAŃ - GRUNWALD

księgi przychodów i rozchodów                                                   ksiegi przychodow i rozchodow                                                        kpir biuro rachunkowe poznań                                                podatkowe księgi przychodów i rozchodów                                                                       Kpir                                                             księgi podatkowe                                                           księgi przychodów i rozchodów Poznań                                                                                              kpir Poznań                                                                           księgi podatkowe Poznań                                                                           pkpir

.